Все про ЄС
Новини
Випадкове фото

Встанови наш банер!

Партнери


Счетчики
[PANEL_counters]
Як нас знайти

Головна > У Європу – з бібліотекою!
Всі новини

У Європу – з бібліотекою!

20.09.2016 07:21

Дощова погода і буревій не завадили відкриттю Пункту європейської інформації у Херсонській обласній бібліотеці для юнацтва ім. Б. Лавреньова.

Книгозбірня стала одним з переможців додаткового конкурсу на участь у проекті Української бібліотечної асоціації «Все про Європу: читай, слухай, дізнавайся в пунктах європейської інформації в бібліотеках» за підтримки Європейського Союзу (програма «Еразмус +»).

На відкриття Пункту ЄІ завітали старшокласники ЗНЗ №11 і 54. Серед гостей були присутні  головний спеціаліст по роботі із закладами культури і мистецтв управління культури облдержадміністрації Світлана Бондаренко, начальник відділу міжнародних зв’язків і координатор Інформаційного центру ЄС при ХДУ Анастасія Кулик та голова Херсонського обласного польського товариства «Полонія» Розалія  Ліпінська. Пані Анастасія прийшла з подарунками – цікаві і корисні матеріали поповнять ресурсний фонд Пункту ЄІ.

Координатор Пункту європейської інформації Юлія Майстренко познайомила гостей з напрямами його роботи й розповіла про переваги, які отримають користувачі бібліотеки. У планах роботи Пункту ЄІ окрім надання доступу до веб-ресурсів і консультування щодо пошуку інформації також організація і проведення виставок, культурно-просвітницьких заходів, у тому числі і в межах проекту «Європейські студії».

На заході анонсували і сторінку «Пункт європейської інформації», яка незабаром з’явиться на сайті бібліотеки і міститиме інформацію про Європейський Союз, роботу його представництв, шляхи євроінтеграції України тощо.

Музичним подарунком для учасників урочистого відкриття Пункту ЄІ стали виступи англійською і французькою мовами солістів Херсонського обласного академічного музично-драматичного театру ім. М. Куліша Максима Савчука та Таїсії Новачук.