Все про ЄС
Новини
Випадкове фото

Встанови наш банер!

Партнери


Счетчики
[PANEL_counters]
Як нас знайти

Головна > Студентський сейм
Всі новини

Студентський сейм

29.11.2016 12:22
Продовжує свою роботу Пункт європейської інформації в Херсонській обласній бібліотеці для юнацтва ім. Б. Лавреньова. В межах роботи Пункту ЄІ пройшла чергова зустріч  європейської студії «Дружня Польща», яка мала назву «Студентський сейм».

З майбутніми абітурієнтами, учнями гімназії №1, говорили про освітню систему Польщі, дізнавалися про її відмінності від українського навчального процесу у вищих навчальних закладах.

Гостя заходу – координатор у Херсоні організації «Мережа освітніх консультантів України» Лариса Василенко, розповідала про особливості освіти в сусідній країні, умови вступу, навчання і проживання.
А студенти-волонтери ХДУ провели для всіх присутніх експрес-урок «Говоримо польською». Учасники зустрічі вивчали звуки польської абетки та із завзяттям складали запропоновані слова.

У читальній залі бібліотеки діє постійна виставка «Для тих, хто вивчає польську». Тому всі бажаючі можуть скористатися інформацією, представленою на цій виставці, а також переглянути корисні друковані та електронні джерела з фондів Пункту ЄІ.